שרותים WabiSabi

במגוון השירותים של המשרד נמזגים הניסיון המגוון והרב תחומי שנרכש בהיסטוריה התעסוקתית והאישית של אסתי די-נור. סטודיו וואבי-סאבי מתמחה במתן שירותי עיצוב אדריכלי עבור לקוחות פרטיים, עסקים קטנים ומוסדות תרבות.  נלווה אתכם לכל אורך הפרויקט משלב התכנון, דרך בחירת הספקים וחומרי הגמר, פיקוח הבנייה והניהול בשטח, בחירת הריהוט, האביזרים המשלימים ושאר פרטי העיצוב והאמנות, תוך שמירה על מסגרת התקציב.

דיירים של מגורי יוקרה הם בעלי טעם אישי ודרישות איכות גבוהות במיוחד. לעיתים הם מטפחים אוספים ותחביבים הדורשים התייחסות מיוחדת, אוהבים לארח ולהרשים ובקיאים באורחות חיים ברחבי העולם. אולם, המאפיין אותם בדרך כלל הוא היותם עסוקים במיוחד והם היו רוצים להפקיד את העבודה בידי מי שיבין את עולמם התרבותי ואורחות חייהם, שהם סומכים עליו, על טעמו ועל ניסיונו. תכנון ועיצוב הבית נעשה לאחר הבנת אורח החיים שלכם, ממזג הבנה באמנות, עיצוב, ארכיאולוגיה אספנות ועוד. עבודת התכנון נעשית במקצועיות, יצירתיות והקפדה על פרטים.

לדיירי דירות היוקרה אם במגדלי מגורים ואם בבתים היסטוריים לשיפוץ יש הרבה במשותף עם דיירי הבתים הפרטיים. אך כאן, אורח החיים האורבני נותן נופך שונה לעיצוב הבית. בעיצוב פנטהאוז או דירת גן- ארגון השטח ושימושיו דורש התייחסות אחרת. יחסי הגומלין בין החוץ לפנים, הסיפור המיוחד של הבית, הנוף הנשקף מן הדירה הם אלמנטים חשובים לעיצוב דירות עירוניות. חשובה הכימיה עם מעצב פנים, שיבין את צרכיכם בדרך לתכנון ועיצוב סביבת המגורים, שתאפשר לכם באמת להרגיש בבית.

עיצוב נכון של דירה להשקעה, בין להשכרה ובין למכירה, משפיע באופן ניכר על התשואה ממנה. חלוקה מחדש של החדרים, ריצוף, צבע ומטבח יחד עם שיקום התשתיות מעלה את ערך הנכס ביותר מעלויות השיפוץ.

התערבות עיצובית לשינוי מראה הבית, שאינה מצריכה שינוי אדריכלי. בתהליך זה מתבצעת הערכה מחדש של החלל וניצולו במכלול היבטי העיצוב: תכנון, צבע, בחירת ריהוט, גופי תאורה, וילונות וחפצים, להשגת תוצאה תוך זמן קצר, ללא הטרדה והעלויות הכרוכים בשיפוץ.

מישור הקיר הוא אולי הדומיננטי בבית ובמשרד ונדמה שאינו זוכה להתייחסות הולמת בתהליך העיצוב. הסטודיו רותם את הניסיון שלו בתחום האמנות ומציע שירות ייחודי של עיצוב קירות. ייעוץ של מעצב אדריכלי בטקסטורה, צבע, מידוף, פתחי חלונות ודלתות-אור וצל וילונות ואמצעי תאורה, בחירת יצירת אמנות ותלייתה, ליצירת הרמוניה ועניין בחלל המגורים והעבודה. שירות קטן רב השפעה במחיר סמלי. שירות זה מיועד למי שסיימו עיצוב ולא השלימו את הטיפול בקירות, למי שרוצים לשדרג את החלל, למי שמתעניינים בעיצוב ואמנות וחפֵצים לתת את הכבוד ליצירות הקיימות או לרכוש חדשות.

בתהליך עיצוב פנים למשרד נבנה עבורכם פרוגרמה, תכניות עבודה פונקציונאליות וממוקדות על פי הנתונים בשטח, נתכנן עבורכם את הריהוט הנדרש עבור כל חלל במשרד ונעצב את החלל כולו בסגנון עיצובי ייחודי, בהתאמה לערכים ול-DNA של החברה. לשיפור האווירה במשרד, להגברת תפוקת העובדים ולהערכה בקרב לקוחות ושותפים.

“כמי שניהלה את בית ההארחה לאמנים ולאנשי רוח משכנות שאננים בירושלים במשך שנים רבות, אני מבינה את ציפיות התייר מחדרי האירוח בסטנדרט גבוה, לצד הבנת המציאות בה פועל התיירן בשוק תחרותי”. בעיצוב הפנים של הצימר ובית ההארחה, יש לתת את הדעת על האיזון שבין אסתטיקה, לפרקטיקה ולתקציב. מעבר לעיצוב נעים ומזמין, נדרש לחשוב על הדגשת הייחודיות של המקום, שילוב “אטרקציות” שיתנו עוד קצת יתרון בתחרות בשוק כגון אח, ג’קוזי, פינת “זולה” או מוצרי חשמל מתקדמים.

בדומה לצימרים ולבתי הארחה ובעקבות הכלכלה השיתופית כגון AirBandB, התפתח שוק השכרת דירות נופש לטווח קצר. בעלי נכסים משפצים את נכסיהם, כך שיעניקו לתייר הרגשת ביתיות בעת ביקורו. פרויקטים מהסוג הזה נעשים בדרך כלל בזמן ובתקציב מוגבלים. לכן עלינו לבחור בחירה מוקפדת ליצירת אוירה מסבירת פנים, אשר תגרום לאורח לתחושה שקיבל תמורה מלאה לכספו.

חנות הספרים והמתנות של מוזיאון ישראל פותחה בראשיתה על ידי אסתי די-נור ושם רכשה את המיומנות בעיצוב פונקציונלי של חנויות ספרים ומתנות וחנויות קטנות. עיצוב חנות כרוך בהבנת דינמיקת המכירה ובהכרת המוצרים, המסלול של הקונה בשהותו בחנות, אמצעי תצוגה, אחסון, תאורה יצירת עניין ונינוחות להגדלת הפדיון ולעודד לקוחות חוזרים.

“כמה עשורים שירתתי בגייסות התרבות וליבי עדיין הולך לשם, אל האמנים והאמנויות אל צרכני התרבות והנוער שוחר האמנות” קשה להמשיג מהו עיצוב מוסד תרבות, שכן ישנה שונות בין: ספריות, אולמות תאטרון ומוסיקה, סטודיו למחול או מתנ”סים, אך ישנם נושאים משותפים לכולם. סביבת העבודה, אופן קבלת ההחלטות, ניהול התקציב, גיוס הכספים, לוחות הזמנים, הבקרה והביקורת מוכרים למי שהתמחתה ושירתה שנים רבות במנהל הציבורי. ישנן גם הבנה והזדהות עמוקה עם המטרות והפרקטיקה של מוסד התרבות, קהלי המטרה, אופני ההנגשה וההשתדלות המתמדת להיות רלוונטי בעולם משתנה במהירות. כל אלה הם נכסים של הסטודיו בבואו לעצב מוסדות תרבות.

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button