אודות WabiSabi

בגיל צעיר גיליתי בעצמי את הכשרון להבין חלל ולעצב אותו בדרך שמשלבת פונקציונליות, עם יופי ואסתטיקה. מצאתי קסם רב ביחסי הגומלין שבין האדם לסביבת המגורים שלו ולחפצים שאיתם הוא חי – הוא מעצב אותם ומשתמש בהם, והם משקפים אותו.

המשיכה לאמנות וליופי מלווה אותי כל חיי. את דרכי בעולם העיצוב התחלתי בלימודי ארכיאולוגיה, נחשפתי לתולדות האדריכלות והתחקיתי אחר אורחות החיים והבניה בתקופות קדומות. מאוחר יותר המשכתי ללימודי עיצוב אדריכלי בטכניון והוספתי להשתלם במסגרות שונות בעיצוב תאורה ופרטי ריהוט, חומרים בבניה וכן בעיצוב חללים מסחריים. ואני בעלת תעודת מפקח בנייה, של ‘מרכז הבנייה הישראלי’ וחברה באיגוד אדריכלי הפנים.

רבים מעקרונות העיצוב שמנחים אותי, שאובים מהתרבות היפנית העתיקה. אני מוצאת בה ערכים טהורים של יופי, אסתטיקה ושקט, שמהדהדים בי. סגנון ה-Wabi-Sabi, שמקורו בזן בודהיזם של המאה ה-17 ביפן, הוא מיצוי של כל האיכויות שאני מעבירה בעבודתי: פשטות, שימוש בחומרים טבעיים, א-סימטריה, בתים וחפצים שעקבות הזמן ניכרים בהם ומייפים אותם, כשהם מספרים את סיפור בעליהם.

במקביל למסלול העיצוב, השלמתי תארים נוספים גם במנהל ציבורי ובמדיניות ציבורית. שילבתי את שני התחומים, כשאני מפתחת גם קריירה רבת שנים בניהול תרבות בתפקידי כמנהלת ‘סל תרבות ארצי’, במשרד החינוך וכמנהלת ’מועצת הפיס לתרבות ולאמנות’.

כיום בסטודיו WABISABI, אני רותמת את הניסיון הניהולי, הכישורים והיכולות שצברתי, לפרוייקטים שאני מעצבת ומנהלת. אני מובילה את תהליך העבודה בצורה נעימה וקשובה ומאזנת בין הרצונות, הצרכים וההעדפות של כל השותפים לפרוייקט. טביעת האצבע שלי מקורית וייחודית לכם. אני יוצרת חללים זורמים, מוארים נכון, קושרים בין הסביבה לפנים וחשוב מכל, עוטפים אתכם בהרמוניה ומרכיבים את המקום השקט, שתקראו לו – שלנו.

הסטודיו בתקשורת” “בתים מבפנים”
כ-2,500 איש ביקרו בדירה שפתחתי לביקורים במסגרת “בתים מבפנים” בירושלים. הדירה, שנמצאת מעל בניין מתקופת המנדט היתה למעשה שלושה חדרים על גג עם שירותים במבנה נפרד.

Yoshida Kanako (128-1350), Tsurezuregusa, Essays in Idleness Things left incomplete are more interesting and give man a sense of space he can grow into

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button