Wabi-Sabi

תהליך העיצוב

“עיצוב הרמוני, הוא כזה שמבקש שדבר לא יתוסף ודבר לא יגרע”
האדריכל הרומי ויטרוביוס

בתהליך העיצוב ניצור רצף של החלטות גדולות וקטנות, נקשור בין צורה לפונקציה, נמזג בין מרקמים, נשלוט בצבעוניות במידה הרצויה, ונעמיד חללים מלאי קסם, בפרופורציות אשר יגרמו לכם לתחושה נוחה ושקטה. כל זה יקרה בפשטות, בהקשבה, בנגיעה מרחפת ובטבעיות.

תכנית רעיונית פרוגרמה

תכנון

פגישת ההכרות הראשונה היא ללא תשלום ונועדה להכרות בנינו.

בבתים פרטיים ובדירות מגורים, אחרי יצירת הקשר, מתקיים ראיון ארוך עם בני הבית במטרה להבין את צרכיכם, הרגלי החיים, ההעדפות והטעמים, העולמות הפנימיים והחלומות, וגם את לוחות הזמנים והתקציב שלכם.

גם בתכנון לתחום העסקי דרושה ראייה הוליסטית, הנובעת מהתעמקות בהוויה שלכם בתוכו: מסוג העסק, הדינמיקה שלו וצרכיו, האנשים הפועלים בו, לקוחותיו, מיקומו הגאוגרפי וההיסטוריה המיוחדת של המקום ושל המבנה, בו הוא ממוקם ועד לחזון, יעדים ומיתוג שלו. כל אלה יבואו לידי ביטוי בתכנית העיצוב.

סקיצות רעיוניות

תכניות עבודה והדמיות

בשלב הרעיוני, נבחנים מספר כוונים. באמצעות לוחות השראה ותרשימי זרימה, יוצגו לפניכם מספר סקיצות רעיוניות לתכנון, ונבחר יחד תכנית אחת לביצוע. לאחר מכן תופק הדמיית תלת ממד, בה יושם דגש על חומרים, צבעים, אלמנטים וסגנון העיצוב. כבר בשלב זה תוכלו לחוש כיצד יראה הבית, המשרד, או העסק שלכם ותוכלו להתחיל ולדמיין לאן אנו מובילים. בשלב זה תתקבלנה גם ההחלטות על לוחות הזמנים והתקציב.

תכניות ומפרטים טכניים

תכנית עבודה מפורטת

לאחר שהחלטנו על התכנון העקרוני, נרד לפרטי הפנים מהמקום בו האדריכל מסיים את התכנון ובכל המישורים: תקרות, קירות, ורצפות, חלוקות והנמכות, מדרגות ומעקות, מחיצות, פתחים, תאורה, הצללה, ריצוף וחיפוי, צבע, דגמים וטקסטורות, העמדת ובחירת ריהוט, ריהוט מטבח ואבזור חדרי רחצה, טקסטיל פרטי אמנות ונוי. פרטים שמשתלבים למכלול שיהיה הבית המיוחד שלכם.

נכין חוברת תכניות עבודה לביצוע, עבור הקבלן ותכניות ומפרטים טכניים לצורך קבלת הצעות מחיר לבחירת בעלי המקצוע השונים, המשולבים בעבודת עיצוב הפנים.

בחירת חומרי הגמר

ליווי בבחירת חומרים ופרטי עיצוב

נלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר; אביזרי אינסטלציה, ריצוף, חיפויים, חלונות ופרטי דלתות וריהוט צמוד מבנה כגון מטבח וארונות, גופי תאורה, ריהוט, טקסטילים כגון שטיחים וילונות וריפוד אמנות וכל אביזר נלווה , עד אחרון הפרטים שיתמזגו למכלול אחד הרמוני.

עיצוב פנים בשטח

פיקוח עליון

ליווי ופיקוח על עיצוב הפנים בשטח מספר פעמים לאורך הפרויקט, ווידוא כי בעלי המקצוע השונים עובדים בדיוק לפי התכניות ומתן פתרונות מקצועיים בזמן אמת, בשעת הצורך.

באפשרות המשרד לתת גם פיקוח בניה לבתים ודירות פרטיים.

מסירת הפרוייקט

ברוכים הבאים למקום השקט שלכם

מזל טוב. הבית החדש שלכם מוכן. תכננו אותו ביחד. התוצאה היא מצרף של הצרכים, ההרגלים, הטעמים והבחירות שלכם אותם חשפנו יחד בתהליך העבודה. עבדנו קשה כדי להגיע לתוצאה האותנטית והייחודית לכם כדי שתוכלו לקרוא לו – הבית שלנו. לא נותר לנו אלא לסיים את פרטי הגמר, לנקות, לצלם ולהזמין משפחה וחברים לחלוק אתכם את החוויה .

לאונרד כהן

"יש סדק בכל דבר, כך האור נכנס פנימה"

צור קשר
close slider

לקביעת פגישת ייעוץ:

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון