שבוע העיצוב במילאנו – תערוכה שהיא עיר שלמה

כ-430 אלף איש ביקרו בה במשך השבוע, 1,400 מציגים מכל העולם 150 אלף מ”ר של תצוגה ב”ביתנים” (מונח מגוחך לנוכח גודלם), מעוצבים לעיתים בדמיון רב ולעיתים בשמרנות ההולמת את אופי הפרטים המוצגים בהם.

השנה היא שנת הביאנלה  של EuroCucina. 111 מציגים מתחום המטבחים ותערוכה בינלאומית של 230 יצרנים של חדרי רחצה.

עוד ועוד חומרים נכנסים לתחום יצור הרהיטים, טכנולוגיות מתפתחות משנה לשנה, אופנות וטרנדים. זו תעשיה דינמית, תחרותית, וכמו שזה נראה מכאן, גם מכוונת לעשירונים העליונים.

המניפסט: לנוכח התקינות הפוליטית הנדרשת מאירופה, לחלק את עושרה עם פליטים ומהגרים, ובמקום שמסמל במידה רבה קפיטליזם וחיים נטולי דאגות, נוסח ב- Salonne לראשונה מניפסט בו נקראת תעשיית העיצוב להסתכל מעבר להצלחה ולקחת אחריות בכמה וכמה מטרות חברתיות:  חדשנות, קיימות ואיכות, שיתופי פעולה, הכלה, עידוד כישרונות צעירים ומורשת תרבותית. בלי ציניות; להצהרות מסוג זה, שמקורן בגופים כלכליים עוצמתיים ישנה השפעה וניתן היה לחוש אותה במקומות שונים בתערוכה.

 

 

מניפסט: תכנון ריהוט זול ויביל למגורי פליטים על ידי סטודנטים מסקנדינביה.

מה שעלה בידי לראות מאורגן לפי קווי היסוד של המניפסט. זוהי התבוננות אישית על תופעות ותהליכים, אנקדוטות ודברים שמעניינים אותי באופן מיוחד.

בין לבין, ברור שכוונתי בעיקר למעצבים ישראלים ויפנים, שאני מעריכה במיוחד

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button