עיצוב מודרני מינימליסטי

סגנון העיצוב המודרני שואב את השראתו מהאדריכלות המודרנית שהתפתחה בשנות ה30 של המאה הקודמת. סגנון עיצוב שמתאפיין בפשטות ובקווים נקיים וישרים.

לעקרונות העיצוב היפני, אף כי התפתחו מאות שנים לפני המודרניזם, קווים משותפים רבים עם הסגנון המודרני המערבי. עיצוב מודרני מינימליסטי הכוונה היא לסגנון עיצובי מצמצם מאוד בפרטי ריהוט, חפצי נוי ואמנות והשפה החמרית בעיצוב ובאדריכלות. יש לזכור כי הכוהנת הגדולה של הסדר וצמצום החפצים בבית מרי קונדו, באה מרקע התרבות היפנית. אם תאמצו את השיטה ותיפרדו מדברים מיותרים, בבית שלכם יהיה רק מה שדרוש, תוך הקפדה על אסתטיקה בלתי מתפשרת ועל הפרטים הקטנים והחשובים. בין אם מדובר על הבית שלכם על המשרד שלכם – אתם יכולים להנות מניקיון, נוכחות של חפצים שימושיים בלבד, ריהוט מינימלי ואיכותי, שהוא מאוד פונקציונאלי וישרת אתכם שנים רבות קדימה. הקפדה על עיצוב מודרני מינימליסטי בתוך החלל העיצובי חשובה מאין כמוה – בייחוד כיום כאשר יש סביבנו המון רעשים חיצוניים. והנה לפניכם כמה טיפים חשובים בנושא.

לבית – עיצוב מודרני מינימליסטי 

הבית שלכם הוא המקדש שלכם, וחשוב מאוד לעצב אותו בצורה נכונה ושימושית. הסגנון המודרני דוגל באלמנטים פשוטים ומתבסס על העדפת הפונקציונליות על פני הקישוטיות המוגזמת ועל יצירת איזון רך בין חומרים, צורות ונפחים כדי להשיג את המראה המבוקש. כאשר תכניסו לבית שלכם מעצבת פנים שתתכנן עבורכם עיצוב מודרני מינימליסטי, תשמר השפה העיצובית האחידה בכל חלקי הבית. כאשר אנו משלבים בתוך הבית עיצוב שאיננו מינימליסטי אנחנו למעשה יוצרים עומס ורעש בתוך המרחב הפרטי שלנו – מה שכמובן לא תורם לאיכות החיים שלנו, אלא ההיפך הגמור.

עיצוב מינימליסטי אינו בהכרח קר ומנוכר וניתן בעיקר בעזרת חומרים טבעיים וטקסטורות להחזיר לו את החום והאינטימיות.

למשרד

ולא רק בבית, אלא גם בתוך המשרד שלכם אתם יכולים לשלב עיצוב מודרני מינימליסטי שיספק לכם הרבה שלווה ורוגע, תוך כדי המשימות הלחוצות במהלך יום העבודה הטיפוסי של כולנו. עיצוב מודרני מינימליסטי למשרד כולל למשל שימוש רק בריהוט שאנו זקוקים לו ולא מעבר לכך, צמצום במספר החומרים ובצבעוניות ושימוש רק בחפצי נוי מועטים.

לחללים מסחריים

בחללים מסחריים שונים, גם בהם ניתן לשלב בצורה מאוד נוחה ושימושית עקרונות עיצוב מודרני מינימליסטי. כך משל תצוגת חלונות הראווה, הריהוט בחנות והאווירה  שאנו משדרים ללקוחות שלנו תהיה אווירה של פשטות, ניקיון ומינימליזם חיוני. כך הלקוח ירגיש הרמוניה בינו לבין חלל הקניות ואנו נפיק מכך תועלת רבה. העיצוב המינימליסטי משאיר מקום למוצרים הנמכרים בחנות וניתנת להם מלוא תשומת הלב.

ניתן לשלב בקלות בבית, במשרד ובחללים מסחריים את עקרונות העיצוב המינימלי. עיצוב מודרני מינימליסטי חיוני כיום מאוד עבור כולנו.

עיצוב פנים מינימליסטי

עיצוב פנים מינימליסטי

אם אתם שואלים את עצמכם מהו בעצם עיצוב פנים מינימליסטי הרי שהתשובה לכך היא פשוטה מאוד – מדובר בסגנון פנים עיצובי נקי וטהור ששואף לפשט את חלל הפנים תוך שימוש בצורות גיאומטריות פשוטות. אנו משלבים במסגרת עיצוב פנים מינימליסטי רק מה שצריך, ואת כל מה שלא צריך מוציאים החוצה. כך אנו נהנים מהרמוניה, מהפחתת עומסים ומהיכולת להיות מפוקסים ולייצר סינרגיה בינינו לבין הסביבה והנוכחים בחלל העיצובי.

לבתים – עיצוב פנים מינימליסטי 

ניתן לשלב בקלות בתוך הבית שלכם עיצוב פנים מינימליסטי שימושי וחיוני. אתם יכולים להנות מהרמוניה וסינרגיה בתוך הבית שלכם. מעצבת פנים תתכנן עבורכם עיצוב פנים מינימליסטי שיתאים בצורה מושלמת לצרכים הספציפיים שלכם, ויחד עם זאת לא יהיה עמוס, אלא נקי ופשטני – ואיכותי.

למשרדים

תחת עקרונות עיצוב פנים מינימליסטי ניתן לשלב החדרה של קרני אור ושמש חיצוניות אל תוך המשרדים שלכם, תוך שימוש בעיצוב גיאומטרי פשוט ושימושי להפליא. לכל משרד מתאים עיצוב עבורו ולכן מעצב פנים מקצועי ידע בדיוק כדי להתאים את סגנון עיצוב פנים מינימליסטי לחללי העבודה ולמשרדים שלכם. עיצוב פנים מינימליסטי למשרדים כולל שימוש באלמנטים שונים שמה שמאפיין אותם היא הפשטות לצד הדיוק. כך תקבלו הרמוניה מושלמת בתוך המשרדים שלכם, והעובדים שלכם יהיו פרודוקטיביים יותר.

לחנויות

וגם כאשר מדובר על חנויות וחללים מסחריים ניתן לשלב בצורה נפלאה עקרונות עיצוב פנים מינימליסטי. כאשר תשלבו את הסגנון העיצובי הזה בתוך קומפלקס החנויות שלכם אתם מייד תרגישו בהבדל, וגם הלקוחות שלכם. תהנו מיצירת הרמוניה ומיזוג באמצעות צורות גיאומטרית פשוטות בין חלל החנות לבין הלקוחות. באופן הזה חווית הקנייה של הלקוחות תשתפר והם ייהנו מכך מאוד.

תוכלו לשלב בקלות היום באמצעות תכנון עיצוב מתאים ומקצועי את עקרונות עיצוב פנים מינימליסטי – אצלכם בבית, במשרד או בחללים המסחריים. עיצוב פנים מינימליסטי אשר תואם את התקציב שלכם ואת הצרכים שלכם, וישפר לכם בצורה דרמטית את איכות החיים בכל ההיבטים. פנו עוד היום אל מעצבת פנים מקצועית.

עיצוב מינימליסטי נקי

עיצוב מינימליסטי נקי

כאשר מדברים על עיצוב מינימליסטי נקי, הכוונה הינה לעיצוב מפחית עומסים אשר משולבים רק אלמנטים וחפצים שימושיים. כל מה שמיותר נזרק ולא משרת את העיצוב המינימליסטי. כדאי מאוד לשלב עיצוב מינימליסטי בתוך בתים, משרדים וחללי עבודה – וכך כל הנוכחים יפיקו תועלת עצומה ויהיו יותר פרודוקטיביים. עיצובים עמוסי צבעים ואלמנטים הם עיצובים אשר מעייפים את המוח שלנו ומאלצים אותו לקלוט יותר מדי פרטים לא נחוצים ביחידת זמן נתונה, לכן יש יתרונות רבים במסגרת העיצוב המינימליסטי הנקי.

עיצוב מינימליסטי נקי – התאורה היא חשובה

אחד העקרונות החשובים של עיצוב מינימליסטי נקי הוא השימוש באור. אור מעצים ומגדיל חללים, ובכלל הוא מכניס שמחה לחיינו ומשפר את ההרגשה הכללית שלנו, ולכן הנוכחות של אור בכמות מספקת הינה אלמנט קריטי ביותר במסגרת עולם עיצוב הפנים. מכיוון שעיצוב מינימליסטי מבצע שימוש רק במה שנחוץ, הרי שתוך עיצוב ותכנון נכונים ניתן להכניס יותר אור לחיינו ולחלל מבלי להשתמש בחפצים או בריהוט אשר תופסים נפח, מקום ושטח אחסון. נעשה שימוש בכמה גופי תאורה אשר צורתם גיאומטרית וכדאי מאוד גם לשלב במסגרת העיצוב תריסים שהם דקורטיביים ומאפשרים חדירה עוצמתית יותר של אור לתוך החלל – תריסים אשר עשויים מהחומרים המתאימים והמבנה שלהם הוא כזה אשר מאפשר החדרת כמות גבוהה יותר של אור, בהשוואה לתריסים שאינם מותאמים לכך.

המטבח כחלק מעיצוב מינימליסטי

כאשר מדובר על המטבח שהוא אזור כה מרכזי בחיינו – הרי שגם כאן יש חשיבות עצומה עבור עיצוב מינימליסטי נקי. עיצוב כזה מפנה לכם מקום במטבח שהוא חיוני לשימוש כשטח אחסון, ותנועה נוחה במרחב המטבח על מנת לבשל, לארח ולהנות מהנוכחות במטבח עצמו.

לסיכום, בין אם מדובר על המטבח או הסלון או על התאורה בכללותה בבית שלכם –תפיקו יתרונות ותועלת משמעותית מעיצוב פנים לבית שלכם במסגרת עיצוב מינימליסטי נקי. פנו עוד היום אל מעצבת פנים אשר מתמחה בעיצוב מינימליסטי כמו סטודיו עיצוב הפנים ואבי סאבי, ותקבלו את העיצוב המושלם עבורכם, ולצרכים המדויקים שלכם.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button