מעצבת פנים – שילוב של מקצועיות ויכולות בינאישיות

עיצוב הבית הוא פרויקט בעל חשיבות ממדרגה ראשונה עבור כל אחד שמשקיע את סכומי הכסף הגדולים לטובת מטרה זו. בהתאם לכך, בכניסה לפרויקט עיצוב הבית, אחת המטרות המידיות והחשובות ביותר היא מציאת מעצבת פנים מתאימה. במילה ‘מתאימה’ הכוונה היא למעצבת שתוכל לעמוד בקריטריונים הבאים:

· לעמוד בציפיות שלנו כלקוחות

· לספק תוצאות מעבר לציפיות שלנו כלקוחות

· לעבוד איתנו בצורה הרמונית וזורמת

· לספק תוצאות שישביעו את רצוננו מעל ומעבר

מציאת אנשי מקצוע ונותני שירות היא משימה לא פשוטה גם כאשר מחפשים אינסטלטור, מוסכניק או חשמלאי לבית, והיא הופכת להיות עוד יותר מורכבת כאשר מחפשים איש מקצוע בתחום כל כך מורכב ולטובת פרויקט כל כך גדול ויקר. עולם העיצוב הוא עולם מורכב מעצם היותו תחום מקצועי המשלב בתוכו יכולות אישיות של מעצב או מעצבת פנים שמעולם לא פגשנו, והיכולת שלנו לבחון את התאמת איש המקצוע היא מוגבלת למדי. בשורות הבאות, תוכלו להתרשם ממספר אלמנטים מרכזיים שאותם כדאי לכם לבחון וליישם, על מנת למקסם את הסבירות של מציאת מעצבת פנים שמתאימה בדיוק לכם.

המלצות הן פקטור חשוב בבחירת מעצבת פנים

קווים מנחים לבחירה ועבודה עם מעצבת פנים

· המלצות –

בואו נודה באמת… אין לכם באמת את היכולת לבחון את היכולות והרמה המקצועית של מעצבת פנים כזאת או אחרת, בטח לא ברמה שתאפשר לכם לדרג ולתעדף את האפשרויות השונות. בהתאם לכך, יהיה זה הרבה יותר נכון להישען על המלצות וחוות דעת מקצועיות שאתם מקבלים מחברים, קרובים, בני משפחה ואנשי מקצוע בתחומים משיקים, ורק לאחר מכן מבצעים בדיקות עומק, כמה שאתם יכולים, כדי לבחון עד כמה שאפשר האם מדובר במעצב המתאים לכם.

· סגנון עיצוב –

עיצוב בכלל, ועיצוב פנים בפרט, הם תחומים רחבים ומגוונים מאוד, הכוללים שורה ארוכה של סגנונות עיצוב כדוגמת סגנון עיצוב מודרני, קלאסי, יוקרתי, וינטאג’, כפרי, חדשני, מתכתי, עתידני וכדומה. סגנונות אלה נבדלים זה מזה בסוג חומרי הגלם בהם נעשה שימוש, בתצורות, הפרופורציות, המרקמים, הגוונים והצבעים וכן הלאה. מעצבי פנים רבים, גם אם לא מתוך בחירה מודעת, מתמחים בדרך כלל בסגנון אחד או שניים בהם הם יודעים לספק את הערך הגבוה ביותר, ביחס לתחרות. כדאי לזכור את זה ולהשתמש בזה כקו מנחה בבחירת מעצבת פנים, מרגע שהחלטתם על סגנון העיצוב המתאים לכם.

· עבודה משותפת –

מעבר להיבטים המקצועיים והיצירתיים של עולם עיצוב הפנים, תהליכי עיצוב הם תהליכים שחייבים להתבצע תוך שיתוף פעולה בין המעצב ובין הלקוח. כלקוחות, יש לכם העדפות אישיות רבות, יש לכם תמונה של העיצוב הסופי כפי שאתם מדמיינים אותו. למעצב מאידך, ישנם כללים מקצועיים שמנחים אותו, אך גם ישנה החובה להישאר נאמן עד כמה שניתן להעדפות האישיות שלכם. מעצבת פנים מתאימה היא מעצבת שאתם יכולים לעבודה איתה בצורה הרמונית ובשיתוף פעולה. על המעצבת לדעת לתת לכם את החופש הנדרש להביא את עצמכם לידי ביטוי, אך גם לבלום ולהכווין אתכם כשצריך. המעצבת האולטימטיבית תדע לבצע את שני התפקידים באיזון מיטבי.

· בדיקה אישית –

על אף שאין לכם את הידע המקצועי כדי לבחון את יכולותיה המקצועיות של מעצבת פנים שעומדת על הפרק, יש לכם בהחלט את היכולת האנושית לבחון מי עומד מולכם. בהיבט זה, תוכלו לבחון את תיק העבודות של המעצבת, לבדוק את העיצובים הקודמים שלה ועד כמה אתם מתחברים אליה, ולנהל איתה שיחה אישית. בכל מקרה, אתם רוצים לוודא שיכולות העיצוב שלה גורמות לכם להרגיש וואוו בפנים, ולא פחות מכך, ואתם רוצים להרגיש שהיא עונה לשאלות שלכם בצורה מלאה, לא מותירה אתכם בחוסר וודאות, ומציגה רמה גבוהה של יצירתיות וידע מקצועי.

משימה מאתגרת, אבל לא בלתי אפשרית

בסופו של דבר, בחירת אנשי מקצוע היא משימה שכולנו עוברים אותה בהזדמנויות שונות בחיינו, ויש לכולנו את היכולת לעשות את הבחירות הנכונות, לו רק נקדיש לטובת העניין את המשאבים, הזמן והסבלנות הנדרשים. לבטח עבור פרויקט עיצוב פנים על כל העלויות שלו, הזמן שהוא אורך והאנרגיה האישית שהוא דורש, ראוי להקדיש לא מעט זמן לבחירת מעצבת פנים שתוכל לספק לכם את הערך המרבי, וכעת יש לכם גם מספר קווים מנחים שיסייעו לכם בכך.

.מוזמנים ליצור קשר ולבחון עד כמה אנחנו מתאימים לכם לחצו כאן

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button