מעצבי פנים מומלצים

בחירת מעצב פנים היא משימה לא פשוטה, בדיוק כמו בחירת מוסכניק, חשמלאי או אינסטלטור. לפני שאתם יוצאים למסע הבחירה, עליכם להכיר בכך שאין בידיכם את הידע המקצועי הנדרש כדי לבחון את יכולותיו של כל מעצב פנים שבו תיתקלו, וגם אם נראה לכם אחרת, בפועל, אלו יכולות המכירה והחיבור האישי של מעצב הפנים, שישפיעו על הבחירה שלכם יותר מכל. אין זה אומר שאינכם יכולים לבחון עבודות קודמות של מעצב הפנים, לשוחח איתו ולבחון את מידת היצירתיות שלו והיכולת שלו לענות על השאלות שלכם, אבל התמקדות בקבוצת מעצבי פנים מומלצים היא אולי הדרך הטובה ביותר להגיע למעצב הפנים המתאים לכם.

מעצבי פנים מומלצים – לא רק המלצות אישיות, אלא גם…

במונח המלצות, יש לכלול גם את הנושא של חוות דעת מקצועיות. למעשה, עליכם לחפש המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים שכבר עברו תהליך דומה ויש להם מה לספר לכם על המעצב שאיתו עבדו, או אולי על מעצבים ששמעו עליהם במהלך הזמן, ולצד זאת, עליכם לבחון גם חוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מאנשי מקצוע במקצועות משיקים כמו אדריכלים, מהנדסים, שיפוצניקים, קבלנים וכן הלאה. קבלת המלצות וחוות דעת מקצועיות היא למעשה הדרך הטובה ביותר לקבל כמות גדולה של מידע המבוסס על ניסיון מוכח, ולא על הערכות או תחושות.

המלצות מספקות לכם נקודת פתיחה טובה, לא יותר

אחרי שאמרנו את זה, המלצות על מעצבי פנים מומלצים הן לאו דווקא הפעולה היחידה שעליכם לעשות כדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר. ההמלצות אמורות לסייע לכם למקד את מאמצי החיפוש שלכם, ולהעניק לכם יתרון מסויים בתהליך הבחירה. יחד עם זאת, המלצות אלה יכולות להיות לא רלוונטיות עבורכם ועליכם לדעת זאת מראש. כך למשל, ייתכן שתקבלו המלצה על מעצב פנים מעולה, אך כזה שאין לו את ההסמכות הנדרשות לבצע שינויים מבניים הנדסיים, שלשמם נדרש אדריכל פנים. במקרה כזה, תוכלו לעבוד עם אותו מעצב, אך יהיה עליכם לבחון האם הוא עובד בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המתאימים כדי להעמיד לרשותכם את כל היכולות הנדרשות.

wabi-sabi - מעצבי פנים מומלצים

היתרון והחסרון הגדולים של התבססות על המלצות

כמו כן, ייתכן שתקבלו המלצה על מעצבי פנים מומלצים, שמתמחים בסגנון העיצוב המודרני למשל, בעוד שאתם מעוניינים דווקא בעיצוב וינטאג’ או עיצוב כפרי. אין זה אומר שאותו מעצב פנים לא יוכל לבצע את העבודה, אך גם במקרה זה, ההמלצה היא רק הצעד הראשון ולאחריו יהיה עליכם לבצע מספר פעולות על מנת להבטיח שאתם אכן עושים את הבחירה הנכונה. למעשה, דוגמאות אלה מציגות את היתרון הגדול ביותר ואת החסרון הגדול ביותר של המלצות על אנשי מקצוע: מצד אחד, הם מפנים אתכם למעצבים שכבר הוכיחו את עצמם בפרויקטים קודמים, ומצד שני ההמלצה לאו דווקא רלוונטית לכם ועליכם להיות מודעים לכך.

עדיין יהיה עליכם לבחון את הדברים בעצמכם

משמעות הדברים היא, שהמלצות לא יכולות לחסוך לכם את השלב שבו עליכם לשבת עם איש המקצוע, לשוחח איתו ולבחון את מידת ההתאמה שלו למשימה. עליכם לבחון את העבודות הקודמות שלו, ובהיבט זה אתם רוצים להרגיש וואו בפנים. אתם רוצים להרגיש שהדוגמאות שאתם מביטים בהן מזכירות לכם מאוד את מה שאתם מייחלים לעצמכם. תחושות פנימיות הן לא כלי אמין לבחירת אנשי מקצוע, אך בשלב הספציפי הזה של בדיקת עבודות קודמות, אתם בהחלט עשויים לחוות מקרים מסויימים בהם תרגישו חיבור יוצא דופן עם סגנון העבודה של מעצבי פנים מומלצים, וזה יכול בהחלט להיות סימן טוב להמשך בחינה.

לא רק יכולות מקצועיות – גם חיבור אישי

כמו כן, מעבר להמלצות שאתם מקבלים, שבו עם המעצב, הציגו בפניו את השאלות שמטרידות אתכם לקראת הפרויקט, ובחנו את האופן בו הוא עונה עליהן, עד כמה הוא מצליח לתת לכם תשובות שמציגות את המצב בצורה בהירה יותר עבורכם, עד כמה הוא מציג יצירתיות ויכולת לפתור בעיות. כמו כן, בדקו את הכימיה ביניכם, ואת היכולת שלכם לתקשר בצורה כנה, פתוחה לגמרי ובונה. שיתוף פעולה והרמוניה עם מעצב הפנים הוא תנאי חשוב ומרכזי בדרך להשגת עיצוב הפנים שאותו אתם מייחלים לעצמכם, לא פחות מאשר היכולות המקצועיות וסגנון העיצוב שבו מתמחה מעצב הפנים שאתם בוחנים.

.מוזמנים ליצור קשר ולבחון עד כמה אנחנו מתאימים לכם לחצו כאן

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button