טיפ של מעצבת: מרעננים את חדר הרחצה

החלל הקטן והזניח לכאורה, הוא בכל זאת אחד החשובים במידת ההשפעה שלו על הרושם שמותיר הבית בעיני המבקרים בו

עונת השנה הזו, מיד אחרי ט”ו בשבט, היא זו שמעוררת אצלנו את בלוטות החשק להתחדשות ולהתרעננות. משפט המפתח שמעצבים שומעים יותר מכל בתקופה זו, הוא: יהיה מוכן לפני פסח?

אז הנה כמה טיפים מהירים לעיצוב ושיפוצים, שיכולים לעמוד בקריטריון הזה: לצבוע חדר, או אולי אפילו את כל הבית, לרענן את הגינה לקראת האביב, או לעדכן את מראה חדרי הרחצה.

החלל הקטן והזניח לכאורה, הוא בכל זאת אחד החשובים במידת ההשפעה שלו על הרושם שמותיר הבית בעיני המבקרים בו. דבר ידוע הוא, שחדר רחצה מרשים, משפיע על ערכם של נכסים העומדים למכירה או להשכרה. בשנים האחרונות נכנס המושג “אפקט הwow-” בהקשר של שירותי אורחים.

הנה כמה טיפים כיצד לתכנן את החלל הזה:

כמו ביתר חדרי הבית, גם חדר הרחצה צריך לקבל אופי וסיפור. הוא יכול להמשיך את הסגנון של כל הבית, בין אם הוא בית מינימליסטי, כפרי או אלגנטי – אבל, אפשר גם לקרוא דרור לכמה רעיונות שאולי לא היו מתקבלים בברכה בחדרים האחרים. למשל: הכנסת מידה מסויימת של הומור, צבעוניות ואביזרים מוגזמים מעט.

הכל כיד הדמיון הטובה עליכם – למה לא להכניס ספרייה, תמונה, טקסט על הקירות או על האריחים. לאנשים כאן יש פנאי להתבונן בהם. נושא, פריט מרכזי, אריח אחיד, או מיקס-אנד-מאצ’?

תנו תחושה של פאר, לא סתם אנחנו אוהבים את הפינוק של חדרי הרחצה במלון. השקיעו בארון משובח. נגרות טובה מחזיקה זמן רב וזו הדרך להסתיר את כל התכשירים שעושים אי-סדר.

EsteeDuNour-April2016-ItaiAviran-(Small)-WithArt-2032

השקיעו בתאורה טובה, לא ישירה, שתעצים את המראה הרומנטי וגם תחמיא לכם כשתתבוננו בעצמכם במראה.

הקפידו על ביצוע מושלם, כי כל סטייה תהיה מודגשת יותר לעין בחלל הזה.

לסיום, הוסיפו משהו טבעי ומרגיע: צמח, אבן, צדף או פריט עץ.

EsteeDuNour-April2016-ItaiAviran-(Small)-WithArt-1060

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button