טבע מקומי

“טבע מקומי” האוצרות תמר למדן וכרמית שיין הקימו תערוכה ל-12 אמנים ומעצבים ישראלים היוצרים פריטים מעולמות תוכן שונים המשלבים אלמנטים מן הטבע, אשר התקיימה ב”אבני טל” חלל לחמרי גמר לעיצוב פנים ברמת החייל.

בהצהרה של האוצרות נאמר: “האנושות, החווה משבר אקלים ותופעות טבע הרסניות אחרות, יחד עם תהליך האורבניזציה, יצרה ביקוש לחיבור מחודש לטבע בתוך המרחב הביתי, ועולם העיצוב מושפע מכך. כבר כמה שנים שאפשר לראות את המגמה לחיבור לחומרים טבעיים, פיתוח חומרים ירוקים וממוחזרים ובו נולד הטרנד עיצוב ביופילי. המונח ביופיליה נטבע לראשונה בתחילת שנות ה־60 של המאה הקודמת, על ידי הפילוסוף והפסיכולוג אריך פרום, שאבחן את הדחף האנושי להתחבר לצורות חיים אחרות. כך נוצר טרנד עיצובי של חזרה לטבע ולשקט, ואיתו אלמנטים של טבע בדמות רהיטים, צמחים, הדפסים, טקסטורות וצבעים של פרחים, נופים, מים ובעלי חיים.”

 

לא יכולתי להגיד את זה טוב יותר וכמובן ששמתי פעמי, כי זהו נושא שכל כך קרוב לעשייה ולעיצוב הפנים שלי. 

פגשתי את ידידתי ד”ר Fiammetta Martegani שוזרת האיקבנה את דניאל אלקים, מעצב מוצר שכעת חוקר בנגרייה של אביו כלים ורהיטים בעץ שרוף (טכניקה יפנית שנקראת שוגי באן) ואת ג’רי שריג Jerry Shai Sarig אמנית רב תחומית, העובדת בחימר שחור וקרוע. והיו שם עוד הרבה מוכשרים ומוכשרות שדואגים גם לאקולוגיה ולחיים קרובים לטבע. לאתר אבני טל ונינס’ גלרי >>>

 

ועכשיו, אליכם קוראים יקרים – אם אתם רוצים בית משופץ, יפה ומעוצב עד החג הקרוב – זה הזמן להתחיל בעבודה! פנו אלי במהרה, ונתחיל לעבוד:

לקבלת הצעת מחיר לפגישת יעוץ הרשמו כאן

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button