חומרים (שיער שיניים וציפורניים )

חתולים צריכים משטחי גירוד, כלבים צריכים עצמות או צעצועים ללעיסה, אם לא, רגלי הרהיטים, ריפודי הספות והשטיחים ישמשו אותם לכך. אם כבר משקיעים בבית או בריהוט חדש, שווה להשקיע עוד קצת במתקן גירוד איכותי ולשלב אותו במעט אילוף.

למנוע לעיסה ושריטות, עדיף שרגלי הרהיטים תהיינה מתכתיות ומוגבהות מהרצפה. זה ישמור גם גישה חופשית לניקוי.

נגד נשירה מוגברת של פרווה וניחוחות בלתי נעימים, הקפידו לבחור ריהוט בגוונים בהירים, מבד דוחה כתמים וקל לניקוי. נסו למעט בכריות, שנוטות אף הן לצבור שפע של חלקיקי שערות, ובחרו בשטיחים ווילונות מבדים טבעיים כמו כותנה, פשתן יוטה. וילונות אלו מאווררים יותר, ומאפשרים תחלופה טובה יותר של אוויר במרחב.

ריפוד בדוגמאות ובצבעים כהים, יחפה על כתמים לא רצויים. יש המגדילים לעשות וממליצים להתאים את צבע הריפוד לגוון הפרווה, להטמיע את מראה השערות על הספה.

סוגיית בדי הריפוד קשה לא פחות. על מנת למנוע שריטות וקרעים בריפודים בחרו בבד טפלון. הוא ארוג בצפיפות מסיבי טפלון עמידים ועם ציפוי נגד שריטות. הנראות של הבדים האלה מעולה. אפילו הטקסטורה לא מסגירה שמדובר בבד סינטטי, אבל לחדי העין, קשה להשיג את הנפילה ה”שיקית” הרכה שאנחנו משיגים בבדים טבעיים. 

ריהוט מעור יכול להוות יתרון כנגד נשירת הפרווה והוא גם ניתן לניקוי יותר מאשר אריגים. עור הפוך ועבה עמיד גם לשריטות, אך כמובן שאוהבי בעלי חיים פחות יתחברו לריפוד עור.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button