המקום השקט שלך בעולם

סגנון חיים הוא משהו מאוד אישי. גם טעם הוא דבר אישי ולאלה מצטרפות נסיבות החיים, מקום המגורים, מבנה המשפחה, תקציב, אופנה. אז לא פלא, שכשזה בא לעיצוב הבית שלנו, המקום המשמעותי ביותר עבורנו ועבור משפחתנו, המשימה נראית לעיתים גדולה על מידותינו. 
וזה אמנם לא פשוט. ישנם עשרות גורמים שצריך להתחשב בהם. חלקם גלויים וברורים לכל וחלקם סמויים. הגלויים יכולים להיות: איך משהו שנראה אולי נפלא בחנות ייראה בשילוב כל החפצים האחרים שכבר ישנם בבית? מה קורה לחומר מסוים לאורך זמן? הסמויים הם למשל איזה רגשות ותחושות מעוררים צבע, צורה או מרקם מסוימים והאם התחושות רצויות עבור כל בני הבית? 

על כן אצל בעלי מקצוע מדור “טיפים” בעיצוב פנים נתפס באופן מעט שלילי, שהרי זה מייתר את מקצועות התכנון אם ניתן להעביר את הרעיון בכמה מילים. גם לא חסרים מדורים כאלה ומה ניתן לחדש? 
ובכל זאת, המבוכה והבלבול שפוקדים את מי, שהחיים זימנו להם צמתים ומקומות בהם היה עליהם לקבל החלטות בעיצוב חלל מזמין התייעצות שכזו עם בעלי מקצוע. לעיתים אלו החלטות קטנות, שלא יערבו מתכנן: לרענן את הבית לקראת החג, לקנות פריט אמנות, להביא מזכרת מטיול בחו”ל.

לעיתים אלו החלטות בינוניות במשמעות של ארגון הבית: ילד נולד, ילד התגייס או עזב את הבית או אפילו, המטבח כבר ישן וסיים תפקידו. 
ואילו רק פעמים בודדות בחיים תתקבלנה ההחלטות הגדולות: לרכוש דירה, לבנות בית או לפתוח חנות יינות.
ובין לבין, ישנם אלה שפשוט אוגרים רעיונות לאלבום ההשראות שלהם, שמי יודע מתי יצטרכו להן. 
האתגר הקטן שהצבנו כאן הוא לסייע לכל אותם אנשים, אשר רוצים לעשות זאת בעצמם, לעשות את זה טוב יותר. 

עיצוב הבית לא שונה מהותית מלהתלבש טוב ונכון. לא כולם ילכו לסטייליסט, לעיתים ירכיבו לבד, יתייעצו עם חברה או עם המוכר בחנות או יתעדכנו במדורים ובבלוגים. 
אלא שהחלטות בתכנון, גם אם אינן מחויבות ברישוי ואדריכל, הן בעלות משמעות כספית גדולה עשרות מונים וטעות עלולה לעלות ביוקר. גם אלה שניחנו בטעם טוב יתקשו, אם זה לא מקצועם, לראות את כל הפרטים בראייה של 360° ולאורך זמן. 

ההחלטות הגדולות הן גם בעלות השלכות רגשיות, נפשיות ובריאותיות, שעובר לרגע לא מכיר ולא מודע אליהן ואין בידיו לטפל בהן. 
אז הנה, בסוף יצאו מזה גם שליחות וערך חברתי
נצא לדרך.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button