מהם השיקולים בבחירת דירות נופש בחופשה?

האם דירות נופש עדיפות על פני בית מלון?

ובכן, התשובה היא שלעיתים דירות נופש תהיינה עדיפות על פני אירוח בבית מלון, ולעיתים זה יהיה בדיוק ההיפך. למעשה, לעיתים גם קמפינג יהיה עדיף על פני אירוח בבית מלון, וזה הכל תלוי במטרת הנופש, מקום הנופש והחוויה שאנחנו רוצים להעניק לעצמנו. ישנו לפחות מקרה אחד שבו אפשר לומר שהזמנת דירת נופש יכולה להיות עדיפה באופן ברור על פני אירוח בבית מלון, וזה המקרה של אירוח מרובה משתתפים. במקרה כזה, העלות של דירת נופש יכולה להסתכם בחצי מהעלות של אירוח בבית מלון, ועדיין כל האורחים יוכלו ליהנות מנופש עשיר ומהנה, ומהאחווה של אנשים רבים הנופשים יחד.

רמת אירוח גבוהה, בשירות עצמי

יחד עם זאת, דירות נפש יכולות להיות האפשרות העדיפה לא רק במקרה של ריבוי משתתפים, אלא גם במקרים אחרים בהם מעוניינים ליהנות מסוויטה גדולה במיוחד, שלרוב מגיעה עם כל הפינוקים הקלאסיים של נופש כמו ג’קוזי, בריכה וכמובן אבזור מלא מקצה לקצה, לרבות מטבח, סלון, טלוויזיה, מגבות, מקלחות וכדומה, לרוב ברמה של אירוח 5 כוכבים ומעבר לכך. העניין הוא שבנופש בדירת נופש, הכנת האוכל והאירוח הם על האורחים עצמם, והם אלו שמשרתים את עצמם. כאמור, במקרים רבים זה בדיוק מה שאתם עשויים לחפש, ובמקרים אחרים דווקא השירות והפינוק המלא של בית מלון תהיה צורת האירוח המועדפת עליכם.

דירות נופש

 שיקולים מרכזיים בבחינת האפשרות של דירות נופש

להלן מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת האפשרות של דירות נופש מול אירוח בבית מלון:

· מחיר – מבחינת עלות הנופש, דירות נופש הן האפשרות העדיפה כאשר מדובר באורחים רבים, אך האפשרות הפחות עדיפה כאשר מדובר בבני זוג או משפחה קטנה. כמו כן, תמיד ישנה האפשרות לבחור גם דירת נופש ברמת האירוח המתאימה לתקציב שלכם, וגם בנישה של דירות הנופש ישנה בחירה רחבה כזאת.

· מיקום – דירות נופש תהיינה ממוקמות בדרך כלל בקרבת לב האזור התיירותי, בדרך כלל קרוב לים ולאטרקציות תיירותיות אחרות, אך תהיינה רחוקות מלב ההמולה של אזור בתי המלון. ישנם מקרים בהם אנחנו עשויים להעדיף את השקט והניתוק הזה, ובמקרים אחרים דווקא נעדיף להיות בלב ההמולה.

· שירות – השירות בדירת נופש הוא שירות עצמי כמעט בכל היבט. אין צורך לנקות, אין צורך להביא מגבות ואין צורך להחליף מצעים, אך את כל היתר עושים לבד, לרבות ארוחות. באירוח בבית מלון, השירות הוא מלא מכל בחינה אפשרית. יחד עם זאת, צריך לזכור שמרבית הנופשים בבתי מלון מבוססים על ארוחת בוקר בלבד, מה שאומר שגם באירוח בבית מלון יהיה עליכם לדאוג לארוחות הצהריים והערב בעצמכם.

· רמת אירוח – דירות נופש מציעות בדרך כלל את רמת האירוח הגבוהה ביותר, שאותה ניתן לפגוש בבתי מלון 5 כוכבים, ובתי מלון יוקרתיים. ישנן כמובן דירות שמציעות רמת אירוח נמוכה מאוד, הדומה יותר לאירוח של אכסניית נוער ואף פחות מכך, אך ככלל, דירת נופש היא דירה שנבנתה ועוצבה במיוחד לצרכי נופש, ולא דירה רגילה שהומרה לצורך אירוח ועשיית כסף מהצד. בהיבט זה, דירת נופש יכולה להציע לכם רמת אירוח יוצאת דופן בהחלט.

· מטרת הנופש – מטרת הנופש הוא אולי השיקול החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון בבחירת אירוח בבית מלון, קמפינג או דירת נופש. בנסיעה לאזור הצפון, נרצה אולי ליהנות מחוויית הקמפינג הייחודית. בנסיעה לאזור תיירותי קלאסי נוכל לבחור בין דירת נופש ובין בית מלון, ואת הבחירה בין שני אלה נוכל לעשות על סמך כל יתר השיקולים שפירטנו לעיל.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב פנים דירות קטנות

גם אם אתם מתגוררים בדירה קטנה חשוב שתדעו שניתן לשלב בה עיצוב פנים מתאים ופונקציונלי אשר מותאם לדירות קטנות. עיצוב

מאמרים וטיפים שלי

עיצוב מודרני מינימליסטי

סגנון העיצוב המודרני שואב את השראתו מהאדריכלות המודרנית שהתפתחה בשנות ה30 של המאה הקודמת. סגנון עיצוב שמתאפיין בפשטות ובקווים נקיים

Call Now Button
צור קשר
close slider

אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!