איך נעצב את החדרים השונים בבית בעונת החורף, כדי להפיק את המיטב

טוב שהגשם עוד כאן, ויש הצדקה להמשיך ולדבר על החורף. 
התחלנו מהמבנה ומקור החום. מכאן אפשר להמשיך לעיצוב החדרים השונים בבית בעונת החורף, כדי להפיק ממנה את המיטב. 

המקום הראשון שמתקשר לנו עם חורף הוא חדר השינה כמובן. זה זמנן של שמיכות הפוך והצמר, הפרוות אמתיות או מלאכותיות, כל אחד לפי צו מצפונו, הכרים הגדולים וכלי המיטה המיוחדים, הוילונות הכבדים והשטיחים. 

אף שנוח לנו בחדרי השינה הצחורים ובמינימליזם הסקנדינבי, שמשדר כל מה שדרוש כדי להתמודד עם הסגריר והאפלוליות החורפיים, הצבעוניות של החורף הזה היא כהה ועמוקה. צבעים שיכניסו אוירה אלגנטית. חומים כהים, אפורים, סגולים יכניסו אוירה רצינית ומלנכולית מעט ההולמת את העונה. חום הוא השחור החדש השנה והוא מתמזג נפלא עם אפור. הבשורה השנה היא שאפשר להעז עם גוונים של טרה קוטה, כחול עמוק, ירוק חם ואפילו סגול ואדום עמוק אם אתם אוהבים. את ההיתר הזה קיבלנו עם חזרתה הנוסטלגית של אופנת שנות ה-80 בביגוד אבל גם בעיצוב הבית.

עדיף שכלי המיטה יהיו מחומרים טבעיים כמו כותנה, משי, פשתן. הבדים הנושמים בריאים יותר. שכבות של שמיכות וכיסויים, שילובים של כותנה ופרוות, יוצרים שכבות ועומק מענג. גם שמיכות משובצות “סקוטיות” חזרו לאופנה מעוררות ים של נוסטלגיה נעימה של חורף. 

ומה אם “נזרוק” על המיטה שמיכת צמר סרוגה במסרגות עבות? זו לגמרי העונה ל-DIY סרגו זאת בעצמכם.
בכלל, טקסטילים הם פריטים נוחים לאחסון, שניתן להוציא ולפרוש בחורף. אין עוד רהיט כל כך קומפקטי. 
תאורת “רטרו”, שילוט טיפוגרפי ורהיטי וינטג’, גם הם תולדה של הנוסטלגיה ל- s80′, וגן שולחנות צד מיושנים ישתלבו נפלא באוירה. 

התאורה האינטימית אסור שתגיע מלמעלה. בחורף נבחר להתכרבל עם תאורה ממנורות עומדות או מנורות שולחן ותאורה מיסתורית ולא ישירה. נרות הולמים גם הם את העונה ומשרים תחושה אינטימית ובעיקר נרות מפיצי ריחות אדמה, מושק, וניל וקרמל.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button