מזל טוב! נולד לי סרטון במשקל של 3.5 דקות

בשבוע שעבר העברתי פרזנטציה בפני קבוצת בעלי עסקים שאני חלק ממנה ובה הצגתי את עבודתי כמעצבת פנים ואת הערכים שמנחים אותי.

בחלקה הראשון הקרנתי סרט קצר, ובחלקה השני סקרתי כמה מהעקרונות שמגדירים אדריכלות טובה תוך הבאת דוגמאות מתוך העבודות שלי. ולבסוף נגעתי קלות בשאלה הגדולה: מה בין אדריכל, מעצב פנים וסטייליסט? על כך בפעם הבאה.

9

העילה ליוזמה נולדה בזכות המפגש שהזכרתי. תהיתי כיצד ניתן להעביר את התחושה שאופפת אותי כאשר אני מתבוננת באדריכלות טובה ולהראות איך אני מנסה להנכיח אותה גם בעבודותיי.

כדי להכניס את כל אלו בכמה דקות לתוך אולם, המדיה היחידה היא התמונה או עדיף ממנה – הסרט. וכך הוא נולד. את הסרט צילם וביים עדי הראל המוכשר ועל כך נתונה לו תודתי הגדולה. מאוד נהניתי מהעבודה אתו וההשקעה שלו הייתה מעל ומעבר. אני יודעת שאתם סקרנים ויכולים לגלול מטה היישר לצפייה בסרט, אז בקצרה כמה מילים על חוויית הכנתו.

3

מועד הצילום השתנה יותר מפעם אחת, בין היתר בגלל מחלתי, שסביר שנבעה מהתרגשות וממתח. אורית המאפרת הופיעה מוקדם בבקר חרף הפקקים, עיריית תל אביב תרמה בכך שגררה לי את הרכב, ה-waze תרם בכך שהוביל אותי לכתובת הנכונה, בעיר הלא נכונה.

6

ביום הצילומים השני ירד גשם זלעפות. הפרחים שנועדו לצילום נשכחו בבית, השיטפון באיילון סתם כל אפשרות להתנייד כמתוכנן, אולי אלו הן תקלות שבשגרה, אם לשפוט לפי קור הרוח של עדי לנוכח כל השיבושים בלוחות הזמנים.

ובבוא יום ההקרנה והמצגת הכל פעל כשורה, ותודה לאורחים הרבים שכבדו אותי בנוכחותם.

ועכשיו, הסרט:

אם אהבתם, אני יותר מאשמח אם תשתפו אותו עם חברים.

תודות נוספות: ללקוחות המדהימות שלי שני, רות ואימי, לאבי מגלריה פרימיטיב, לאילנית מגלוריה מונדי, ליונת מנויה, לדוד משטיחי ששון, לצלם האהוב עלי איתי אבירן, למאפרת אורית בת ולעזר כנגדי עמוס.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב
מאמרים וטיפים שלי

עיצוב דירות קטנות בתל אביב

עיצוב פנים דירות קטנות בת”א אם רכשתם או אתם מתגוררים בדירה קטנה בתל אביב ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים

צור קשר
close slider

    אם גם אתם אנשים מיוחדים, עם עולם פנימי עשיר, ידע תרבותי, ראיתם עולם ואתם מחפשים עיצובים לא שיגרתיים שיבטאו אתכם – בואו נישאר בקשר!

      Call Now Button